Je to i váš příběh
Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti, partnerských vztahů a vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zvolte možnost odebírat pravidelnou inspiraci! Když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

Chcete i vy žít vědomý,
šťastný, úspěšný, radostný
a spokojený život?

Pravidelně pro vás chystáme spoustu
inspirace pro vědomý život!
Už dnes můžete začít s e-bookem
Je to i váš příběh?
Inspirujte se příběhy lidí,
kteří to dokázali!

Domovská stránkaO nás

O nás

 
E-shop Pro vědomý život .cz provozuje firma Cyklická žena, s.r.o. (dříve Vědomý svět s.r.o.).

logo Cyklická žena®Ve firmě Cyklická žena, s.r.o., je naší vášní pochopitelně ženská cykličnost. Ale rovněž vědomý business. A vědomý život. A taky vám přinášet inspiraci spojenou s těmito tématy. Ať už jde o knihy, e-knihy, audioknihy, magnety, šperky, ale i přednášky, kurzy a semináře.

Cyklická žena®Cesta ke zrození firmy s původním názvem Vědomý svět s.r.o. vedla přes knihu Freda Kofmana Vědomý business (ano, tam se objevilo ono klíčové slovíčko „vědomý“) a neméně zásadní roli o něco později sehrálo vydání českého překladu dnes už kultovní knihy Mirandy Gray Cyklická žena (oba produkty vznikly v dceřiném nakladatelství OSULE).

Postupně nám do rukou přicházely další zajímavé knihy, produkty a inspirace, které jsme si nechtěli nechávat pro sebe. A tak v roce 2015 Dana-Sofie Šlancarová a Erik Hutter založili firmu nazvanou Vědomý svět s.r.o. a s ní neodlučně spojený e-shop Pro vědomý život .cz. V roce 2019 se firma přejmenovala podle svého nejvýznamějšího projektu.

Dnes tedy Cyklická žena, s.r.o., zastřešuje všechny naše projekty: dnes už velmi dobře známý projekt Cyklická žena®, který pomáhá ženám, aby poznaly a zamilovaly si své ženské proměny v podobě čtyř fází svého měsíčního cyklu, objevily zesílené schopnosti s nimi spojené, a díky tomu byly v životě mnohem kreativnější, efektivnější, produktivnější a hlavně víc v pohodě, šťastné a spokojené…

Projekt Návod na ženy pro změnu učí muže i ženy, jak vedle sebe nejen přežít ve víru ženských hormonálních proměn, ale navíc si společný život doopravdy užívat v harmonii, lásce a porozumění.

Videoprojekt Cesty vášně je pak seriálem o lidech, kteří se rozhodli jít za svými sny a dělat v životě to, co je naplňuje – zkrátka žít svou vášeň.  Naleznete v nich videopříběhy lidí, kteří se nebáli překročit svou komfortní zónu a vydali na cestu toho, co je baví a co sytí jejich srdce i duši.

Spoustu inspirativního obsahu v podobě článků a e-booků najdete zcela zdarma na stránkách našich jednotlivých projektů – a na e-shopu Pro vědomý život .cz vám pak nabízíme vše, co jsme na své cestě za vědomým a naplněným životem vyzkoušeli a víme, že se to může hodit i vám.
 
 

Logo e-shopu Pro vědomý život .cz

 

Kdo stojí za firmou Cyklická žena, s.r.o.?

 

Dana-Sofie ŠlancarováMgr. Dana-Sofie Šlancarová – přední světová propagátorka tématu ženské cykličnosti. Zakladatelka projektu Cyklická žena®, spoluzakladatelka projektu Návod na ženy, lektorka cyklických a snových kurzů, překladatelka (například knihy Cyklická žena od Mirandy Gray), spisovatelka. Majitelka nakladatelství OSULE, firmy Cyklická žena, s.r.o., a e-shopu Pro vědomý život .cz.

Miluje cykličnost a vědomý život – to znamená, že tak žije a zároveň tyto principy předává dál. Ve firmách učí cyklický time management, koučuje a konzultuje, a také pořádá „menstruační večírky“, což jsou populární večerní workshopy určené pro ženy i muže, které odpovídají na všechny otázky ohledně toho, co „kdy chtěli vědět o menstruaci, ale báli se zeptat“. V posledních letech organizuje také velmi populární cyklické kurzy pro mámy a jejich dospívající dcery.

Její vášní je psaní a fotografování. Autorka knih Balijský deník Cyklické ženy a 7 návyků efektivní Cyklické ženy. Spolu s Erikem Hutterem napsala knihy Návod na ženy, Objevte svůj ostrov pokladů a Čína je Čína. Autorka projektu Cesty vášně.

Více o Daně-Sofii na www.dana-sofie.cz.